Posvátný symbol Kobra Dachamma, přívěsek z chirugické oceli
Mystická posvátna kobra Drachamma, přívěsek
| Kód: | OCPRIV220154 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
530 CZK |
| Přepočtená cena: | 21,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | objednáno u dodavatele |
|
| Sklad: | 0 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | Prům. 50x20 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 67 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 7 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek, Kobra Drachamma
Postvátna, mytologická kobra. Umistěna do magického kruhu. Povrchova, úprava šperku, lesk a patina. Materiál ušlechtilá chirurgická ocel s patinou.
Zboží ze stejné kategorie - Posvátný symbol Kobra Dachamma, přívěsek z chirugické oceli
Dostupnost: Objednáno u dodavatele
Sklad: 0 ks
Dostupnost: Vyprodáno
Sklad: 1 ks
Dostupnost: Objednáno u dodavatele
Sklad: 0 ks
Dostupnost: Objednáno u dodavatele
Sklad: 0 ks
Dostupnost: Objednáno u dodavatele
Sklad: 0 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134