Stříbrný přívěsek mysticky amulet Horovo oko Vedžat
Stříbrný přívěsek Horovo oko Vedžat
| Kód: | 250534 |
| Výrobce: | PeterStone Jewerly |
| Cena s DPH: |
1 100 CZK |
| Přepočtená cena: | 43,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Váha šperku: | 6,0 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | Prům. 22x3 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 30 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 3 mm |
Přívěsek Horovo oko Vedžat
Straoegyptský postvátné Reové oko nebo také Oko horovo. V mytologii hodně zmámý amulet mocného boha slunce Re. Symbol je považován za velice silný ochranný magický znak. Uctívaly jej veškeré současné i minulé civilizace. Poskytuje sílu, moc také zdraví. Pomáha rozvíjet myšlenky, vzestup, intuiici. Brání zlým negativním jevům.
Doporučujeme nosit přími na těle. Tenký řetízek lanko. Nebo kůže.
Stříbrný šperk je zhotoven z materiálu AG925/1000. Ruční práce Peter Stone.
Kontrola puncovním úřadem : ano
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134