Stříbrný přívěsek Pentagram s fázemi měsíce
Ruční práce, mystický šperk Pentagram s fázemi měsíce
| Kód: | 2523TP1408 |
| Výrobce: | Peter Stone Jewerly |
| Cena s DPH: |
1 100 CZK |
| Přepočtená cena: | 43,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 2 ks |
| Váha šperku: | 5,1 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | Prům. 27x3 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 34 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 3,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Pentagram
Měsíc se probudil se spánkem slunce. Světlo bylo rozbito, kouzlo začalo. Měsíc měl vždy význam pro lidi ze všech kultur a společenských vrstev. Mezi různými kulturami panuje společná víra, že odlišné fáze měsíce mohou způsobit fyzickou nebo psychickou změnu vůči lidem a životnímu prostředí. Přílivy a odlivy, zatmění Měsíce a individuální změna nálady – abychom jmenovali jen některé z účinků magického měsíce.
Ve spojení s dalším magickým symbolem, amuletem je síla těchto znamení znásobená.
Šperk je zhotoven z kvalitního materiálu ryzosti 925/1000. Jednotlivé prvký měsíce jsou vyplněný bioakrylátem.
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134