Stříbrný šperk z dílny Peter Stone, přívěsek Pentagram no. 32
Stříbrný autorský šperk Peter Stone, přívěsek Pentagram no. 32
| Kód: | 250546 |
| Výrobce: | PeterStone Jewerly |
| Cena s DPH: |
1 450 CZK |
| Přepočtená cena: | 57,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | objednáno u dodavatele |
|
| Sklad: | 0 ks |
| Váha šperku: | 7,2 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | Prům. 30x2 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 35 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 2,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Stříbrný přívěsek Pentagram no.32
Velmi pěkně a velmi dokonale vyrobený šperk s mystickým významem. Pocta bílé magii a pozitivní energii. Jenž tento symbol představuje. Ručně vyrobeny přívěsek z dílny Peter Stone
Kontrola puncovním úřadem : ano
Související zboží - Stříbrný šperk z dílny Peter Stone, přívěsek Pentagram no. 32
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134