Motorkářský přívěsek z chirurgické oceli, Motorka nr. 015
Přívěsek motorka nr. 0185
| Kód: | 220041 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
330 CZK |
| Přepočtená cena: | 13,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Dámský |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 35x23x5 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 32 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Motorka nr. 015
Menší provedení šperku z chirurgické oceli v unisex stylu pro motorkáře i motorkářky. Lesklý povrch s reliéfními detaily a patinou. Zadní strana je taktéž zdobená.
Zboží ze stejné kategorie - Motorkářský přívěsek z chirurgické oceli, Motorka nr. 015
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 100 CZK |
| Sleva | 240 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
| Cena s DPH | 390 CZK |
| Sleva | 160 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134