Náboženský symbol Křesťanský kříž motlidba
Zajímavé netradiční pojetí křesťanského motivu Kříže
| Kód: | 78885 |
| Výrobce: | Rivershop |
| Cena s DPH: |
480 CZK |
| Přepočtená cena: | 19,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Rozměr šperků: | 54x34x9 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 63 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134