Přívěsek z chirugické oceli Pentagram No.04 černé zirkony
Přívěsek Pentagram No.04
| Kód: | 2201951 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
490 CZK |
| Přepočtená cena: | 19,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 2 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 37x5 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 50 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Pentagram No.04
Mystický kultovní šperk z chirugické oceli s magickým významem. Šperk je osazen černými zirkonovými kameny. Povrch, patinovaný
Související zboží - Přívěsek z chirugické oceli Pentagram No.04 černé zirkony
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Zboží ze stejné kategorie - Přívěsek z chirugické oceli Pentagram No.04 černé zirkony
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: dle varianty
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134