Přívěsek z chirurgické oceli posvátný Keltský kříž no. 010
Přívěsek chirurgická ocel Keltský kříž no. 010
| Kód: | Ocpriv220330 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
450 CZK |
| Přepočtená cena: | 17,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | objednáno u dodavatele |
|
| Sklad: | 0 ks |
| Rozměr šperků: | 48x27x4 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 56 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
Přívěsek, chirurgická ocel Keltský kříž no. 010
Mystický šperk z z ušlechtilého kovu, uznávaný symbol prastarých Keltských národu. I přes mnoha staletí je tento symbol oblíben a patří mezi žádané ozdoby. Amulet je replikou klasického náboženského pohanského kříže.
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134