Ušlechtilá nerezová ocel, přívěsek propletení Hadi



| Kód: | 220003 |
| Výrobce: | River Šperky |
| Cena s DPH: | 19,80 EUR |
| Přepočtená cena: | 500 CZK |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. | |
| Sklad: | 2 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 48x39x5 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 61 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | Prům. 7,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Originální přívěsek z kvalitní chirurgické oceli zobrazuje jeden z nejstarších a nejmocnějších symbolů lidstva – Ouroboros, známý také jako Auryn. Symbol hada nebo draka požírajícího vlastní ocas představuje nekonečný koloběh života, obnovu, věčnost a jednotu protikladů.
Ouroboros je od pradávna spojován s moudrostí, transformací a nekonečným cyklem zrození, smrti a nového začátku. V moderní době je tento symbol vyhledáván jako osobní talisman, který připomíná sílu změny, vnitřní růst a harmonii mezi minulostí, přítomností a budoucností.
Přívěsek je vyroben z odolné chirurgické oceli, která vyniká dlouhou životností, stálým leskem a vysokou odolností vůči opotřebení i korozi. Elegantní design je vhodný pro každodenní nošení i jako originální dárek pro milovníky mystiky, historie, fantasy a symbolických šperků.