Velký masivní šperk, přívěsek z chirurgické oceli Lebka Zadaraga
Přívěsek Lebka Zadaraga
| Kód: | 220392 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
550 CZK |
| Přepočtená cena: | 21,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Pánský |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 54x34x27 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 56 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 6 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Lebka Zadaraga
Velky masivní šperk z chirurgické oceli. Temeno hlavy je zdobeno prořezanými aplikacemi v Tribalovém stylu. Zrcadlově leštěný povrch. Pohyblivá spodní čelist.
Zboží ze stejné kategorie - Velký masivní šperk, přívěsek z chirurgické oceli Lebka Zadaraga
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 200 CZK |
| Sleva | 150 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 320 CZK |
| Sleva | 230 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 80 CZK |
| Sleva | 100 CZK |
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134