Menší varianta přívěsku Boxerská rukavice
Leštěný přívěsek vyroben z plného masívu ve tvaru sportovní boxerské rukavice.
| Kód: | OCPRIV220003 |
| Výrobce: | River Šperky |
| Cena s DPH: |
370 CZK |
| Přepočtená cena: | 14,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 31x18x17 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 39 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Boxerská rukavice - menší varianta
Přívěsky z chirurgické oceli ve tvaru boxerských rukavic jsou oblíbeným doplňkem pro muže i ženy. Jsou symbolem síly, odhodlání a odvahy. Mohou být také způsobem, jak vyjádřit svou lásku k boxu nebo bojovým uměním.
Přívěsky z chirurgické oceli jsou vyrobeny z odolného a odolného materiálu, který neztrácí lesk ani nerostou. Jsou také hypoalergenní, takže jsou dobrou volbou pro lidi s citlivou pokožkou.
Související zboží - Menší varianta přívěsku Boxerská rukavice
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Zboží ze stejné kategorie - Menší varianta přívěsku Boxerská rukavice
Dostupnost: ihned
Sklad: 4 ks
| Cena s DPH | 200 CZK |
| Sleva | 150 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 3 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 3 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 400 CZK |
| Sleva | 100 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
| Cena s DPH | 320 CZK |
| Sleva | 70 CZK |
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134