Přívěsek se zirkony z filmu Rychle a zběsile
Přívěsek Rychle zběsile
| Kód: | OCPRIV220099 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
21,80 EUR |
| Přepočtená cena: | 550 CZK |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 4 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 48x31x5 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 57 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Kříž z filmu rychle a zběsile
Kultovní přívěsek hlavní postavy Dominica Toretta z fimu Rychle a zběsile. Šperk je vyroben z plné ušlechtilé chirurgické ocele. Leštěný povrch v zrcadlovém lesku. Zdoben čirými broušenými zirkony. Spodní část kříže je pohyblivá.
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134