Přívěsek z chirurgické oceli Motorka Chopper No.03
Přívěsek Motorka Chopper N0.03
| Kód: | 220276v |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
450 CZK |
| Přepočtená cena: | 17,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ocel 316L |
| Rozměr šperků: | 54x31 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 33 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 6,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Motorka Chopper No.03
Nádherný šperk z chirurgické oceli. Dárek pro motorkáře. Detailní propracování, obostranný reliéf. Vyrobeno z chirugické oceli.
Zboží ze stejné kategorie - Přívěsek z chirurgické oceli Motorka Chopper No.03
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
| Cena s DPH | 350 CZK |
| Sleva | 100 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
| Cena s DPH | 320 CZK |
| Sleva | 70 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 5 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134