Přívěsek z chirurgické oceli Orel s pírky
Přívěsek z chirurgické oceli Orel s pírky
| Kód: | 220044 |
| Výrobce: | River Šperky |
| Cena s DPH: |
490 CZK |
| Přepočtená cena: | 19,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 80 CZK |
| Původní cena s DPH: | 570 CZK |
| Dostupnost: | objednáno u dodavatele |
|
| Sklad: | 0 ks |
| Určení: | Pánský |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 67x30x6 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 78 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 9 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Orel s Pírky
Velmi pěkný originální šperk z chirurgické oceli. Reliéfní motiv na kruhovém medailónku. Na něm upevněny volně visíci tři pírka. Patinovaný pololesklý povrch.
Rezenze našich zákazíků - Hureka.cz
Zboží ze stejné kategorie - Přívěsek z chirurgické oceli Orel s pírky
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134