Stříbrný přívěsek Ještěrka nr.05
Stříbrný patinovaný přívěsek, Ještěrka
| Kód: | AGPRIV620225 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
500 CZK |
| Přepočtená cena: | 19,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Váha šperku: | 4,7 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | 37x17x7 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 42 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 5 mm |
Přívěsek Ještěrka nr. 05
Strříbrný přívěsek, motiv Ještěrky. Patinovaný matný povrch. Hlava, nožižky, ocas jsou pohyblivé. Amulet pro štěstí.
KONTROLA PUNCOVNÍM ÚŘADEM: ANO
Zboží ze stejné kategorie - Stříbrný přívěsek Ještěrka nr.05
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134