Přívěsek z chirurgické oceli Čtyřlístek se zirkony
Přívěsek Čtyřlístek
| Kód: | Ocpriv220395 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
200 CZK |
| Přepočtená cena: | 7,91 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 200 CZK |
| Původní cena s DPH: | 400 CZK |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Dámský |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | 28x25x3,5 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 35 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 3,2 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek Čtyřlístek
Šperk z ušlechtilé chirurgické oceli. Plošně osazen broušenými černými zirkony. Elegantní doplněk pro ženy.
Zboží ze stejné kategorie - Přívěsek z chirurgické oceli Čtyřlístek se zirkony
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
| Cena s DPH | 200 CZK |
| Sleva | 150 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 3 ks
| Cena s DPH | 240 CZK |
| Sleva | 210 CZK |
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
| Cena s DPH | 150 CZK |
| Sleva | 300 CZK |
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134