Přívěsek z patinované chirurgické oceli Vlčí medailon
Přívěsek z chirurgické oceli vlčí medailon
| Kód: | Ocpriv220287 |
| Výrobce: | River Šperky |
| Cena s DPH: |
570 CZK |
| Přepočtená cena: | 22,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 1 ks |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Rozměr šperků: | Prům. 47x11 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 65 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 7 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Přívěsek chirugická ocel Vlčí medailon
Už pravěkými lovci byl vlk uctíván a respektován.
Vlk se objevoval na skalní kresbách. byl zobrazován na Egypských malbách. Symboly vlčích hlav byli taktéž zobrazovány v souvislosti s faraóny. Ve Slovanské mytologii bylo toto zvíře uctívano. V argeologii byly nalezeny v Dolních Věstonicích figurky. Rovněž starořecká mytologie uctívala Vlky.
Vlčí medailon je vyroben jako autorský šperk. Má velice jemně propracovanou strukturu u reliéf. Plastická hlava v kruhu kde jsou po obvodu symboly slunce. Vše je ve tmavé patině kombinované s leštěnými částmi.
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134