Stříbrný amulet, Květ života No.02
Stříbrný amulet posvátné geometrie. Přívěsek, Květ života No.010
| Kód: | AGPRIV602306 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
470 CZK |
| Přepočtená cena: | 18,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 2 ks |
| Váha šperku: | 3,3 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | 25x4 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 34 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 3,5 mm |
| Glami Category: | Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Šperky | Přívěsky |
Posvátná geometrie
vychází z klasické geometrie, kde je kladen důraz na posvátné znaky symboly, tělesa. Jedním z těchto symbolu je i stříbrný amulet, Květ života No.010. znak osvícení.
KONTROLA PUNCOVNÍM ÚŘADEM : ANO
WIKIPEDIE - POSVÁTNÁ GEOMETRIE
Zboží ze stejné kategorie - Stříbrný amulet, Květ života No.02
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 3 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134