Stříbrný přívěsek Květ života No.011
Stříbrný přívěsek Květ života No.011
| Kód: | AGPRIV740007 |
| Výrobce: | RiverSperky |
| Cena s DPH: |
600 CZK |
| Přepočtená cena: | 23,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | ihned |
Zboží je skladem, odesíláme neprodleně po vytvoření objednávky. |
| Sklad: | 2 ks |
| Váha šperku: | 6,0 Gr |
| Určení: | Unisex |
| Materiál: | Ag925/1000 |
| Rozměr šperků: | Prům. 26x3 mm |
| Přívěsek, délka včetně očka: | 36 mm |
| Průměr očka pro řetízek: | 4,5 mm |
Stříbrný přívěsek Květ života
Lesklý patinovaný povrch. Přívěsek má kulatý tvar, jemně vypouklý. Lze jej nosit oboustranně. Jedná strana má tmavou šedostříbrnou patinu. Druhá strana stříbrnou lesklou úpravu.
KONTROLA PUNCOVNÍM ÚŘADEM : ANO
Zboží ze stejné kategorie - Stříbrný přívěsek Květ života No.011
Dostupnost: ihned
Sklad: 2 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 3 ks
Dostupnost: ihned
Sklad: 1 ks
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_string(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
91
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): /data/http/shop5/_obchody/rivershop.shop5.cz/soubory/heureka/produkty_sk.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): INFO: No product reviews in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134
Warning: simplexml_load_file(): ^ in
/data/http/shop5/class/Heureka/_class.RecenzeZbozi.php on line
134